Artoon5. Dünya Sosyal Medya Günü yakşırken, çeşitli şehirlerde de kutlama hazırlıkları başladı. Dijital inovasyon ve sosyal medyanın günden güne artan etkisini kutlayacak olan binlerce kişi dünyanın her yerinde 30 Haziran gününü çeşitli etkinliklerle kutlayacak.

Geçmiş yıllarda gerçekleştirilen “Dünya Sosyal Medya Günü” etkinlikleri hakkında bilgi edinmek için #SMDay tagini tarayabileceğiniz gibi, İyi Fikirler Atölyesi’ne gelip afili bir kahvemizi içebilirsiniz. Bildiğimizden değil, maksat muhabbet olsun.

Cape Town’dan Kochi’ye, Manchester’dan Islamabad’a, Salvador’dan envai çeşit Amerika eyaletine dünyanın hemen her yerinde kutlanacak olan bu büyük günün İstanbul’daki temsilcisi ise İyi Fikirler Atölyesi olacak.

İlk olarak Sydney’in 20 Haziran’a girecek olması sebebiyle belirttiği üzüntüyü dile getiren İyi Fikirler Atölyesi Sosyal Medya Uzmanı Rana Çepelioğullar’ın ısrarlarına rağmen #SMGünü Türkiye’de de 20 Haziran günü kutlanacak.

20 Haziran günü #SMGünü etiketiyle yapacağınız paylaşımları şimdiden hazır edin. Zira hepsine talibiz. Unutmayın; #SMGünü televizyondan yayınlanmayacak!